Pakowanie każdego zamównienia to niezwykle ważny etap, dzięki temu że nasze ubrania oraz akcesoria pordukowane są w Polsce do ich produkcji wykorzystywana jest minimalna ilość odpadów. Każdą tkaninę wykorzystujemy do granic możliwość, resztki materiału wykorzytsywanego do uszycia koszulek, zostaje użyty do zrobienia mankietów w bluzach czy ręcznie robionych frotek do włosów. Wszystkie nasze produkty pakujemy w duchu zero waste.

Karton, taśma lub papier w który pakowne są zamównienia jest nie malowany, ani wybielany. Każdą jego część można wykorzytsac ponownie.

Większe zamównienia w których skład wchodzą między innymi koszulki oraz bluzy, pakujemy najpierw w cieńki papier następnie całość wkładana jest w kartonowe pudełko następnie zabezpieczana papierową taśmą.

Mniejsze zamównienia pakowane są w cieńki papier następnie w papierowa kopertę. Całość zabezpieczana jest również papierową taśmą.

Co jeszcze znajduje się w Twojej paczce?

Metka przywiązana na sznurku oraz kilka wlepek.

Metka również jest wykonana z tektury, po odpakowaniu swojego produktu możesz wykorzystać ją na przykład na listę zakupów.

Sznurek wykorzystany do przywiązania metki jest lniany, również można wykorzystać go na różne sposoby.